İdari ve Teknik Personel

Adı Soyadı Çalıştığı Bölüm Telefon e-posta
Elife Yazıcı Fakülte Sekreterliği 6500 karakoce@itu.edu.tr
Özden Senem Şeker Dekanlık Özel Kalem 6474 sekero@itu.edu.tr
Serap Polat GİGMM Bölüm Sekreterliği 6439 serappolat@itu.edu.tr
Sakine Altun Öğrenci işleri bürosu 6502 altunsa@itu.edu.tr
Mehpare Keleş Taşınır Kayıt Yetkilisi Bürosu 6511 mehkeles@itu.edu.tr
Fatoş Nakış Bilge Yazı işleri bürosu 6504 fbilge@itu.edu.tr
Bircan Daşdemir Hesap işleri bürosu 6505 dasdemir@itu.edu.tr
Tayfun Çoban Personel işleri bürosu 6456 cobanta@itu.edu.tr
Aytekin Pedük Personel işleri bürosu 6456 peduk@itu.edu.tr
Gazi İskender Akdoğu Kütüphane 6509 akdogu@itu.edu.tr
Ezgi Gönül Köse GDTM Bölüm Sekreterliği 6460 gkose@itu.edu.tr
Burcu Erbaş Dekanlık 6377 erbasburc@itu.edu.tr
Müh. Münir Cansın Özden GİGMM Bölümü 7428 cansinozden@gmail.com
Ahmet Ergün Palaz Dekanlık 6412 palaza@itu.edu.tr
Handan Öztimer Ata Nutku Laboratuvarı 6492 oztim@itu.edu.tr
Seyfi Erim Ata Nutku Laboratuvarı 6475 erims@itu.edu.tr
Ahmet Toğan Ata Nutku Laboratuvarı 6518 togan@itu.edu.tr
Burcu Denizli Gemi Emisyonları Lab./İlham Artüz Lab. 7434 burcudenizli@itu.edu.tr
Mehmet Şatır Güvenlik 6479 msatir@itu.edu.tr
Salih Bacak Evrak Dağıtım ve Bilgisayar Lab. 6477
Fatih Olgun Güvenlik 6479
Ziya Ayar Güvenlik 6479
Nagihan Kılınç
Güvenlik 6479
Hilmi İnangil Dekan Şoförü 3913
Mikail Çakmak
Hesap işleri Bürosu 6505 mcakmak@itu.edu.tr
Mehmet İbrahim Sevinç Satınalma Bürosu 6506 sevincme@itu.edu.tr
Cevat Süleymanoğlu İdare Amiri
6444 suleymanogluc@itu.edu.tr
       
Eyüp Aktaş Emekli eyupaktas@itu.edu.tr
Taner Dursun Emekli dursuntan@itu.edu.tr
Faruk Durmuş Emekli durmusfa@itu.edu.tr
Enver Egeli Emekli eegeli@itu.edu.tr
Turgut Küçük Emekli kucukt@itu.edu.tr
Savaş Sarıyar Emekli sariyarsa@itu.edu.tr
Aytekin Yarar Emekli yararay@itu.edu.tr
Muharrem Yitük Emekli
Kaya Yurt Emekli yurt@itu.edu.tr
Selver İngin Emekli ingins@itu.edu.tr
 Cemal Çelik Emekli    celikcemal@itu.edu.tr
 Gülay Kaya Emekli    kayagula@itu.edu.tr
 Yusuf Zafer Kanıpek  Emekli    zafer@itu.edu.tr
 Cahit Yıldız Emekli    yildizcah@itu.edu.tr
Aycan Baloğlu Emekli    balogluayc@itu.edu.tr
Turgut Gümüş Emekli   tgumus@itu.edu.tr
Öner Yiğit Emekli
  yigito@itu.edu.tr