İdari ve Teknik Personel

Adı Soyadı Çalıştığı Bölüm Telefon e-posta
Elife Yazıcı Fakülte Sekreterliği 6500 karakoce@itu.edu.tr
Serap Polat Dekanlık Özel Kalem 6474 serappolat@itu.edu.tr
Özden Senem Şeker GİGMM Bölüm Sekreterliği 6439 sekero@itu.edu.tr
Sakine Altun Öğrenci işleri bürosu 6502 altunsa@itu.edu.tr
Seçkin Tekin Öğrenci işleri bürosu 6502 stekin@itu.edu.tr
Aycan Baloğlu Kütüphane 6509 balogluayc@itu.edu.tr
Mehpare Keleş Taşınır Kayıt Yetkilisi Bürosu 6511 mehkeles@itu.edu.tr
Gülay Kaya Yazı işleri bürosu 6504 kayagula@itu.edu.tr
Fatoş Nakış Bilge Yazı işleri bürosu 6504 fbilge@itu.edu.tr
Bircan Daşdemir Hesap işleri bürosu 6505 dasdemir@itu.edu.tr
Ekrem Gültaş Arşiv bürosu 6447 egultas@itu.edu.tr
Turgut Gümüş Satınalma bürosu 6506 tgumus@itu.edu.tr
Tayfun Çoban Personel işleri bürosu 6456 cobanta@itu.edu.tr
Aytekin Pedük Personel işleri bürosu 6456 peduk@itu.edu.tr
Cahit Yıldız İdare amiri 6444 yildizcah@itu.edu.tr
Gazi İskender Akdoğu Kütüphane 6509 akdogu@itu.edu.tr
Ezgi Gönül Köse GDTM Bölüm Sekreterliği 6460 gkose@itu.edu.tr
Burcu Ünal Dekanlık 6377 erbasburc@itu.edu.tr
Deniz Bayraktar Bural Dekanlık 6418 bayraktard@itu.edu.tr
Yusuf Zafer Kanıpek Ata Nutku Laboratuvarı 6521 zafer@itu.edu.tr
Ahmet Ergün Palaz Dekanlık 6412 palaza@itu.edu.tr
Tayfun Çubukçu Dekanlık 6473 cubukcut@gmail.com
Cemal Çelik Ata Nutku Laboratuvarı 6497 celikcemal@itu.edu.tr
Öner Yiğit Ata Nutku Laboratuvarı 6499 yigito@itu.edu.tr
Handan Öztimer Ata Nutku Laboratuvarı 6492 oztim@itu.edu.tr
Mustafa Özer Ata Nutku Laboratuvarı 6518 ozermus@itu.edu.tr
Seyfi Erim Ata Nutku Laboratuvarı 6475 erims@itu.edu.tr
Burcu Denizli Gemi Emisyonları Lab./İlham Artüz Lab. 7434 burcudenizli@itu.edu.tr
Mehmet Şatır Güvenlik 6479 msatir@itu.edu.tr
Salih Bacak Evrak Dağıtım ve Bilgisayar Lab. 6477
Fatih Olgun Güvenlik 6479
Ziya Ayar Güvenlik 6479
Nagihan Kılınç Güvenlik 6479 nagihan_duran@hotmail.com
Hilmi İnangil Dekan Şoförü 3913
Eyüp Aktaş Emekli eyupaktas@itu.edu.tr
Taner Dursun Emekli dursuntan@itu.edu.tr
Faruk Durmuş Emekli durmusfa@itu.edu.tr
Enver Egeli Emekli eegeli@itu.edu.tr
Turgut Küçük Emekli kucukt@itu.edu.tr
Savaş Sarıyar Emekli sariyarsa@itu.edu.tr
Aytekin Yarar Emekli yararay@itu.edu.tr
Muharrem Yitük Emekli
Kaya Yurt Emekli yurt@itu.edu.tr
Selver İngin Emekli ingins@itu.edu.tr